Profesori nga Parisi: Fundi politik i Edi Ramës është…

Aktuale

Profesori nga Parisi: Fundi politik i Edi Ramës është…

Nga: M.H Më: 4 mars 2021 Në ora: 23:23
Edi Rama

Profesori nga Parisi, Nezir Kraki përmes një postimi në facebok ka shkruar në lidhje me Ramën.

Kraki shprehët që fundi politik i Ramës është urgjencë absolute komëbtarë, përcjell “Bota sot”.

Duke shtuar që me fundi i Ramës do të thotë çlirim përfundimtar i Shqipërisëë.

Fundi i tij duhet të vuloset me vote, siç u vulos fundi i bandave politike n’Kosovë, përfundon Kraki.

Postimi i plotë

Fundi politik i Edi Rames është urgjencë absolute kombëtare.

Është çlirimi përfundimtar i Shqipërisë dhe mbyllja e ciklit të mafia-shtetit që i ka izoluar e varfëruar shqiptarët.

Fundi i tij duhet të vuloset me votë, siç u vulos fundi i bandave politike n’Kosovë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat