Kandidatja e LDK-së: Ja si mu manipuluan votat në minutat e fundit në QNR

Aktuale

Kandidatja e LDK-së: Ja si mu manipuluan votat në minutat e fundit në QNR

Më: 7 mars 2021 Në ora: 11:10
LDK

Ish-deputetja e LDK’së, Lirije Kajtazi ka reaguar pas lajmeve se ish-ministrja nga AAK, Meliza Haradinaj-Stublla ka blerë votat për tu bërë deputete.

Kajtazi thotë se edhe rezultati i saj u përmbys me këtë model në minutat e fundit.

Kryetarja e forumit të gruas në LDK thotë se fatëkeqësisht nuk ka video si në rastin e Meliza Haradinajt.

Reagimi:

Me këtë model u përmbys edhe rezultati im ne minutat e fundit në Qendrën per fabrikimin e rezultateve (QNR)

Të nderuar qytetarë, unë po vazhdoj betejën time, jo për një mandat në Kuvend, por angazhimin tim të përjetshëm në luftën për DREJTËSI dhe DEMOKRACI

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat