Djali i veprimtarit të LDK-së publikon dy foto: Të vranë këta të dytët!

Aktuale

Djali i veprimtarit të LDK-së publikon dy foto: Të vranë këta të dytët!

Nga: A.Zh Më: 16 prill 2021 Në ora: 18:05
Hajdaraj në vitin 2000

Shpëtim Hajdaraj, djali i veprimtarit të Lidhjes Demokratike të Kosovës, Smajl Hajdaraj, ka publikuar dy fotografi të babait të vrarë.

Ai ka thënë se babai i tij ka përdorur armën për të arritur lirinë dhe jo lirinë për të përdorur armë.

Hajdaraj ka akuzuar se ata që keqpërdorën lirinë për të përdorur armë e vranë babain e tij, përcjell Bota sot.

“Dy koncepte - Përdore (edhe) armë për me e arrit lirinë - e jo lirinë për me përdorë armë. Të vranë këta të dytët”, ka shkruar Shpëtim Hajdaraj në Facebook./BS

Image
Hajdaraj në vitin 1998
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat