Kapet 17-vjeçari, pasi arratiset nga stacioni policor në Graçanicë

Aktuale

Kapet 17-vjeçari, pasi arratiset nga stacioni policor në Graçanicë

Më: 20 maj 2021 Në ora: 21:26
Ilustrim

Nga dritarja e stacionit policor në Gracanicë iku të  mërkurën.

Veçse 17vjeçari L.O.  nga fshati  Llabjan i Novobërdës u kapë shumë shpejtë nga forcat e rendit.

Sipas policisë të dyshuarit i është ofruar tretman mjekësor pasi ishte lënduar gjatë kërcimit nga stacioni në Graçanicë.

Me urdhër të prokurorisë i dyshuari është dërguar në mbajtje në qendrën e ndalimit në Hajvali.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat