Ismajli në Shtime premton festival të luleve

Aktuale

Ismajli në Shtime premton festival të luleve

Më: 15 tetor 2021 Në ora: 21:27
Naim Ismajli

Kandidati i Partisë Demokratike të Kosovës që synon edhe një mandat në krye të Shtimes, Naim Ismajli, gjatë ditës së fundit të fushatës zgjedhore ka qëndruar në një lulishte të qytetit.

Dhe zhvilloi takime me infermierët dhe mjekët e Qendrës Kryesore të Mjekësisë Familjare.

Ismajli premtoi se komuna e Shtimes do të bëhet me festival të luleve.

Dhe do të identifikohet me këtë aktivitet gjate viteve të ardhshme ndërkaq mantelbardhëve u premtoi objekt të ri shëndetësor dhe përmirësim të infrastrukturës.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat