U tha se Ramiz Lladrovci sulmoi ish-kandidatin e PDK-së, reagojnë familjarët e tij

Aktuale

U tha se Ramiz Lladrovci sulmoi ish-kandidatin e PDK-së, reagojnë familjarët e tij

Nga: M.H. Më: 16 tetor 2021 Në ora: 23:11
Ramiz Lladrovci

Ish-kandidati i PDK-së për deputet, Fatmir Dugolli, po pretendon se bashkëpartikau i tij Ramiz Lladrovci e ka sulmuar sot verbalisht e fizikisht në një restorant në afërsi të Drenasit.

Në lidhje me këtë tashmë kanë reaguar edhe familjarët e Dugollit.

Është njëri nga familjaërt e Dugollit i cili i ka reaguar ashpër Lladrovcit duke e parë të papranueshme vperimin e këtij të fundit.

Sipas tij, ai që thirret çdo ditë mbi ligjin, e bën këso gjëra, nuk mund të kërkoj asgjë nga ligji.

Shkrimi i plotë

Ish-kandidati i PDK-së për deputet, Fatmir Dugolli, po pretendon se bashkëpartikau i tij Ramiz Lladrovci e ka sulmuar sot verbalisht e fizikisht në një restorant në afërsi të Drenasit.

Në lidhje me këtë tashmë kanë reaguar edhe familjarët e Dugollit.

Është njëri nga familjaërt e Dugollit i cili i ka reaguar ashpër Lladrovcit duke e parë të papranueshme vperimin e këtij të fundit.

Sipas tij, ai që thirret çdo ditë mbi ligjin, e bën këso gjëra, nuk mund të kërkoj asgjë nga ligji.

Shkrimi i plotë

Sulmi ndaj familjarit tim (dajë i familjës), Fatmir Dugollit, nga kryetari i Drenasit, Ramiz Lladrovci, është i papranueshëm dhe tregon për nivelin e ultë të komunikimit me qytetarët nga ky udhëheqës.

Ai që thirret çdo ditë mbi ligjin, e bën këso gjëra, nuk mund të kërkoj asgjë nga ligji.

Kush e njeh Fatmir Dugollin, e din se çfarë personi është, dhe se çfarë familjeje i takon.

Ky kryetar nuk kursen as qytetarët më të ndershëm të qytetit që udhëheq, e aq më pak ata që nuk pajtohen me politikat e tij.

Image
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat