Gjilanasit tregojnë interesim të madh për të votuar

Aktuale

Gjilanasit tregojnë interesim të madh për të votuar

Më: 14 nëntor 2021 Në ora: 08:38
Foto ilustrim

Procesi i votimit në komunën e Gjilanit ka filluar me një interesim të madh të qytetarëve për të dal në qendra të votimit.

Kështu raportoi gazetari nga shkolla “Abaz Ajeti” e këtij qyteti, e cila është edhe qendra më e madhe e votimit e kësaj komune.

“Ka relativisht fluks të madh të njerëzve që kanë ardhur të votojnë qysh nga orët e para të mëngjesit.

Deri në ora 7:25 kanë votuar më shumë se 100 persona, andaj mund të themi se ka interesim mjaft të madh”.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat