Bashkim Ramosaj viziton familjet e të vrarëve në Gllogjan

Aktuale

Bashkim Ramosaj viziton familjet e të vrarëve në Gllogjan

Më: 26 nëntor 2021 Në ora: 22:14
Bashkim Ramosaj

I tërë fshati Gllogjan është tronditur nga ngjarja që ndodhi sonte atje.

Banorët e këtij fshati kanë dalur në rrugë, teksa kryetari i Deçanit, Bashkim Ramosaj, ka shkuar për t’i vizituar familjarët e viktimave.

Policia është po ashtu në vendin e ngjarjes dhe është duke kryer hetimet.

Përkundër informacioneve të dala se numri i të vrarëve ka arritur në katër, zëdhënësi i Policisë së Kosovës për rajonin e Pejës, Fadil Gashi ka thënë se si pasojë e sulmit me armë të një autobusi në fshatin Gllogjan, tre persona kanë vdekur, si dhe një tjetër është plagosur.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat