Flet mes lotësh kujdestarja e klasës për nxënësen e saj që u vra sonte

Aktuale

Flet mes lotësh kujdestarja e klasës për nxënësen e saj që u vra sonte

Më: 26 nëntor 2021 Në ora: 23:58
Nxënësja e vrarë

“Ka qenë nxënëse e shkëlqyer”, kështu është shprehur Merita Cula, profesoresha e gjimnazit “Hysni Zajmi, duke përshkruar nxënësen e saj që u vra në Gllogjan.

“Që tre vjet jam kujdestare e saj.

Mungesa nuk ka pasur.

Në orën 18:00 e kanë pasur autobusin për në shtëpi, por sonte nuk arriti që të shkonte”, ka thënë ajo mes lotësh.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat