Refki Suma: Me qenë në parti, duhet t’i dëgjosh, përndryshe të largojnë

Aktuale

Refki Suma: Me qenë në parti, duhet t’i dëgjosh, përndryshe të largojnë

Më: 1 dhjetor 2021 Në ora: 23:13
Rufki Suma

Rufki Suma, pas tri mandatesh, nuk do të jetë në krye të Komunës së Hanit të Elezit.

Të dy mandatet ai i ka fituar si kandidat i pavarur.

Ai ka treguar se cilat janë të mirat e të qenit kryetar komune pa parti.

“Me qenë pjesë e partisë politike je i detyruar që ta dëgjosh shefin e partisë, nëse nuk e dëgjon, të largojnë nga partia, siç kemi raste në Kosovë”, është shprehur ai.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat