Aksidenti tragjik në Lupç, shkon në 3 numri i viktimave

Aktuale

Aksidenti tragjik në Lupç, shkon në 3 numri i viktimave

Më: 10 janar 2022 Në ora: 08:11
Aksidenti në Lupç

Ka ndërruar jetë edhe një nga nëntë të lënduarit në aksidentin e djeshëm në rrugën Prishtinë – Podujevë, në fshatin Lupç.

Media mëson se S.M., i lindur në vitin 1985 ka ndërruar jetë pas mesnate.

Ai është viktima e tretë e këtij aksidenti.

Dy të tjerë, Ruzhdi Uka, i lindur më 1956 dhe A.B., i lindur në vitin 1961, ndërruan jetë në vendin e ngjarjes, ndërkaq janë edhe tetë persona të tjerë të lënduar.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat