Avdiu zyrtarëve të LDK-së: S’po bëni opozitë

Aktuale

Avdiu zyrtarëve të LDK-së: S’po bëni opozitë

Më: 18 janar 2022 Në ora: 22:13
Zana Avdiu

Aktivistja Zana Avdiu ka kritikuar zyrtarët e LDK-së, Besian Mustafën e Xhafer Tahirin për mungesë të opozitës nga kjo parti.

Avdiu se LDK’ja nuk është duke bërë ndonjë opozitë për duartrokitje teksa shtoi se nëse do kishte hyrë në Qeveri, ndoshta e kishte marrë ndonjë ministri

“LDK nuk është duke bërë ndonjë opozitë për duartrokitje, ndoshta me pasë hy në qeveri bile e kishin marrë ndonjë ministri. Kështu vetëm po e përkrahin Vetëvendosjen.

Deklaratat i kanë kundër Qeverisë, në fund shkojnë votojnë pro vendimeve të Qeverisë dhe asaj çfarë kërkon Qeveria”, ka thënë Avdiu.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat