Vajza e Anton Çettës emërohet drejtoreshë në Prishtinë

Aktuale

Vajza e Anton Çettës emërohet drejtoreshë në Prishtinë

Më: 19 janar 2022 Në ora: 19:19
Donika Çetta

Kryetari i Komunës së Prishtinë, Përparim Rama ka publikuar sot emrat e drejtorëve të Lidhjes Demokratike të Kosovës në Prishtinë. 

Ai ka zgjedhur për drejtoreshë të Parqeve të bijën e veprimtarit të njohur të pajtimit të gjqeve, Anton Çetta.

Donika Çetta do të udhëheq me drejtorinë e parqeve në komunën e Prishtinës.

Në një postim në Facebook, Rama ka bërë të ditur ekipin prej 20 personash.

Kreu i Prishtinës ka shtuar se javën tjetër, ekipi do të plotësohet edhe më shumë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat