E quajti m*t Kurtin, Dërguti tallet me deputetin e LVV-së

Aktuale

E quajti m*t Kurtin, Dërguti tallet me deputetin e LVV-së

Nga: H.O. Më: 24 janar 2022 Në ora: 19:33
Aida Derguti

Ish deputetja e Kuvendit të Kosovës, Aida Dërguti që dikur i takonte Lëvizjes Vetëvendosje, përmes një postimi në facebook është talluar me deputetin e kësaj partie, Dimal Bashen.

Ajo duke etiketuar ish zëdhënësin e LVV-së, Shkodran Hotin e ka pyetur nëse do t’ia japin ‘dy sy Dymalit’, pasi i kishte kërkuar prej tyre.

Postimi i Aida Dërgutit:

Shkodran Hoti a ia japim Dymalit do sy(👓) se i kish lyp prej neve?

#mepallavranukkashtet

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat