Protesta/ Ky është numri i qytetarëve të mbledhur në shesh

Aktuale

Protesta/ Ky është numri i qytetarëve të mbledhur në shesh

Më: 29 janar 2022 Në ora: 14:01
Protesta

Për pak pritet të fillojë protesta e PSD-së kundër shtrenjtimit të rrymës.

Në Sheshin “Zahir Pajaziti” në kryeqytet kanë nisur të mblidhen qytetarë të cilët do të jenë pjesëmarrës në këtë tubim.

Prezente aty është edhe Policia e Kosovës.

Image
Protesta

Ajo do të kujdeset që gjithçka të shkojë mirë dhe protesta të kalojë pa incidente.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat