Abelard Tahiri i PDK-së e shërben me kafe Adnan Rrustemin e Vetëvendosjes

Aktuale

Abelard Tahiri i PDK-së e shërben me kafe Adnan Rrustemin e Vetëvendosjes

Më: 22 shkurt 2022 Në ora: 19:03
Tahiri e shërben me kafe Rrustemin

Ndonëse nuk pajtohen për politikat ditore të qeverisë të udhëhequr nga Vetëvendosje, deputetët e opozitës kjo nuk i pengon që t’i shërbejn me kafe deputetët e mazhorancës.

Një gjë e tillë ndodhi sot në Kuvend.

Kryetari Grupit Parlamentar të PDK-së, Abelard Tahiri u ka shërbyer deputetëve të Vetëvendosjes kafe në seancën e sotme të Kuvendit.

Tahiri i shërbeu kafe në seancën plenare kolegut të tij nga VV, Adnan Rrustemi.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat