“Rambos iu kanë lodh mashqit, po e kërkon një Grenell 2”

Aktuale

“Rambos iu kanë lodh mashqit, po e kërkon një Grenell 2”

Nga: A.ZH Më: 26 shkurt 2022 Në ora: 14:18
Richard Grenell

Familja e veprimtarit të vrarë të Lidhjes Demokratike të Kosovës Haki Imeri, ka reaguar për zhvillimet e fundit në Ukrainë e Kosovë.

Kjo familje, përmes një postimi në Facebook, ka krahasuar presidentin rus Vladimir Putin me Adolf Hitlerin.

Ata kanë thënë se kreu i AAK-së Ramush Haradinaj po kërkon një "Richard Grenell 2" dhe se "idhtarët e Grenellit 1" në Kosovë po ia mbajnë anën Putinit.

Reagimi i plotë në Facebook:

Putini si Hitleri, përafërsisht po luftojnë për të njëjtat kauza.

Që të dytë fabrikues të gënjeshtrave, për të realizuar synimet dhe ambiciet e sëmuara fashiste.

-Që të dytë sajuan situata në favor të aspiratave të tyre pushtuese raciste.

Ithtarët e Grenellit 1 në Kosovë po duket se po ia mbajnë anën Putinit.. do ikën Putini si Hitleri o qyqarë..

 -Rambos siç po shihet iu kanë lodh 'mashqit' dhe po e kërkon një Grenell 2.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat