Avdyli: Vulin vjell hapur kundër Kosovës, por mendjen e ka të mbyllur

Aktuale

Avdyli: Vulin vjell hapur kundër Kosovës, por mendjen e ka të mbyllur

Nga: A.SH Më: 20 maj 2022 Në ora: 00:54
Haxhi Avdyli

Deputeti i listës “Guxo”, Haxhi Avdyli, ka thënë se Aleksandër Vulin se çdo ditë vjell hapur kundër Kosovës, por që mendjen e ka të mbyllur.

Përmes një postimi Avdyli thotë se Vulin është shovinisiti i cili shpërfaq ambiciet gjenocidiale ndaj fqinjëve.

Postimi në Facebook:

Fytyra e Ballkanit të hapur... me Sy hapur... Gojë hapur... Veshë hapur... me ideator shovenistin e hapur Vulin... Që çdo ditë vjell hapur kundër Kosovës... Akoma shpërfaqë hapur ambiciet gjenocidiale ndaj fqinjëve.

Ky vetëm një gjë e ka të mbyllur MENDJEN.

Dhe planet djallëzore...

Jo, Faleminderit...

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat