Lirohet babai që e rrahu vajzën e tij midis parkut në Prishtinë

Aktuale

Lirohet babai që e rrahu vajzën e tij midis parkut në Prishtinë

Më: 23 qershor 2022 Në ora: 16:56
Babai duke rrah vajzen e tij

Gazeta më herët gjatë ditës, ka raportuar se Policia e ka arrestuar personin që e rrihte vajzën e tij në një nga parqet e Prishtinës dje.

Megjithatë, ai është liruar dhe rasti ka vazhduar në procedurë të rregullt.

“Ai është liruar në procedurë të rregullt. Rasti është proceduar për në gjykatë, por prindi është liruar”.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat