Takimi me Osmanin, Lajçak del me njoftim

Aktuale

Takimi me Osmanin, Lajçak del me njoftim

Më: 29 qershor 2022 Në ora: 16:49
Miroslav Lajçak dhe Vjosa Osmani

Në ditën e tretë të vizitës, emisari i BE-së për dialogun Kosovë-Serbi, Miroslav Lajçak, takoi të paren e shtetit, Vjosa Osmani.

Për këtë takim, Lajçak doli me një njoftim në Twitter.

Ai tha se pati një diskutim të detajuar me Osmanin.

“Patëm një diskutim shumë të mirë, konstruktiv dhe të detajuar me presidenten e Kosovës, Vjosa Osmani në ditën e tretë të vizitës në Kosovë mbi gjendjen e dialogut dhe hapat e ardhshëm”.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat