Konjufca pas kthimit në seancë: Veç mos me ju lanë vetë

Aktuale

Konjufca pas kthimit në seancë: Veç mos me ju lanë vetë

Më: 30 qershor 2022 Në ora: 17:03
Glauk Konjufca

Deputeti i AAK-së, Pal Lekaj, pasi mori fjalën në Kuvend tha se është devijuar debati në seancën e sotme të Kuvendit.

E për ketë deklaratë u përgjigj kryekuvendari, Glauk Konjufca.

“Po veç mos me ju lanë vetë hiç për besë”, tha Konjufca, duke iu përgjigjur Lekajt.

Ndërkohë, që për disa minuta seancën e udhëheqi Saranda Bogujevci, kjo sepse Konjufca nuk ishte në sallë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat