Klinaku komenton kërcënimet e Vuçiqit: Kosovës ka kush i del zot

Aktuale

Klinaku komenton kërcënimet e Vuçiqit: Kosovës ka kush i del zot

Më: 30 qershor 2022 Në ora: 18:14
Faton Klinaku

Përfaqësuesi i OVL-UÇK-së, Faton Klinaku ka komentuar kërcënimet e fundit të Vuçiqit.

Klinaku përmes një shkrimi në “Facebook” thotë se për një gjë të tillë nuk ka askush frikë sepse sipas tij, ka kush i del zot Kosovës.

Postimi i plotë:

Çështje është zgjidhja e problemeve, e që problem i pazgjidhur është edhe Kosova Lindore e që politikanët tanë duhet që gjithsesi ta shtrojnë për zgjidhje në tavolinë të bisedimeve. E sa i përket kërcënimeve të Vuçiq, edhe bashkë me Lajçak apo BE le të bëhet sepse në fund të fundit ka kush i del zot Kosovës.

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat