Kryetari i Skenderajt viziton Thaçin e Veselin në Hagë

Aktuale

Kryetari i Skenderajt viziton Thaçin e Veselin në Hagë

Më: 4 korrik 2022 Në ora: 13:16
Fadil Nura

Fadil Nura, kryetari i Skenderajt ka shkuar për vizitë në Hagë, tek ish krerët e UÇK-së, Thaçi e Veseli.

Nura ka shkruar se tek Thaçi e Veseli, ka parë një moral të lartë dhe shëndet të mirë.

Postimi:

“Nga vizita te ish-presidenti Hashim Thaçi, ish-kryeparlamentari Kadri Veseli dhe shokët tjerë të luftës, si heronj të gjallë të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, në Hagë, për të qenë afër dhe për të parë moralin e tyre të lartë me një shëndet të mirë, duke besuar shumë se e drejta është në anën e tyre dhe luftës sonë çlirimtare”, ka shkruar Nura.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat