Motra e Dardan Molliqajt martohet me ish-deputetin e LVV-së

Aktuale

Motra e Dardan Molliqajt martohet me ish-deputetin e LVV-së

Më: 5 korrik 2022 Në ora: 16:06
Leonida dhe Dardan Molliqaj

Ish-deputeti i Kuvendit të Kosovës, Driton Çaushi dhe Leonida Molliqaj i kanë dhënë fund beqarisë.

Në facebook ajo ka shkruar se dashurinë e tyre të madhe e kanë kurorëzuar.

Sot kurorëzuam dashurinë tonë të madhe”, ka shkruar ndër të tjera ajo.

Leonida Molliqaj është motra e kreut të PSD-së, Dardan Molliqaj.

Image
Driton Çaushi dhe Leonida Molliqaj

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat