Haradinaj publikon fotografi me nënën e tij

Aktuale

Haradinaj publikon fotografi me nënën e tij

Më: 15 gusht 2022 Në ora: 08:21
Ramush Haradinaj dhe nëna e tij

Ish-kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka postuar në Facebook një fotografi me nënën e tij.

“Mirëmëngjesi”, është mbishkrimi.

Haradinaj shpesh ka publikuar fotografi me të, duke e vlerësuar për sakrificën.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat