Princ Leka: Në Prishtinën time të dashur!

Aktuale

Princ Leka: Në Prishtinën time të dashur!

Më: 1 tetor 2022 Në ora: 13:05
Princ Leka

Princ Leka gjendet për vizitë në kryeqytetin e Kosovës, Prishtinë.

Leka këtë e ka bërë të ditur me anë të një postimi në rrjetet sociale.

“Në Prishtinën time të dashur!”, ka shkruar Leka në Facebook.

Image
Princ Leka

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat