PDK, LDK dhe Lista Serbe paralajmëruan rrëzimin e qeverisë Kurti, vjen reagimi epik nga Vetëvendosje

Aktuale

PDK, LDK dhe Lista Serbe paralajmëruan rrëzimin e qeverisë Kurti, vjen reagimi epik nga Vetëvendosje

Nga: A.M. Më: 1 tetor 2022 Në ora: 15:35
LVV

Zyrtari i Lëvizjes Vetëvendosje, Arlind Manxhuka ka bërë një reagim epik në rrjetin e tij social Facebbok.

Ai ironizoi me paralajmërimet e PDK, LDK dhe Listës Serbe për rrëzimin e qeverisë Kurti.

“Tre parti, PDK, LDK, Lista Serbe gjatë verës njëzëri deklaruan: Në shtator rrëzohet Qeveria Kurti.

Ndërkohë sot: 1 Tetor 2022”, tha Manxhuka, përcjell “Bota sot”.

Postimi i plotë

Tre parti, PDK, LDK, Lista Serbe gjatë verës njëzëri deklaruan: Në shtator rrëzohet Qeveria Kurti.

Ndërkohë sot: 1 Tetor 2022.

Bekim Haxhiu publikon foto nga demonstratat e studentëve të vitit 1997: Në atë kohë ishim të bashkuar studentët dhe mësimdhënësit rreth një ideali

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat