Mushkolaj pas dorëheqjes së Latifit: Një turist më pak

Aktuale

Mushkolaj pas dorëheqjes së Latifit: Një turist më pak

Nga: N.E. Më: 6 tetor 2022 Në ora: 18:23
Ministri i dorehequr, Rifat Latifi

Analisti politik, Imer Mushkolaj ka reaguar pas lajmit të dorëheqjes së ministrit të shëndetësisë, Riftat Latifi.

Mushkolaj përmes rrjetit të tij social “Facebook”, ka shkruar se “Me largimin e Rifat Latifit nga posti, Kosova ka mbetur me një turist më pak”.

Rifat Latifi ka vendosur të heqë dorë nga pozita ministrit të Shëndetësisë sot gjate pasdites. Në letrën që raportohet se Latifi ia ka dërguar Kryeministrit Kurti, thuhet se ai po jep dorëheqje “pas shumë reflektimesh”./BS

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat