Vazhdon bastisja e argjendarisë “Baraku” në Prishtinë

Aktuale

Vazhdon bastisja e argjendarisë “Baraku” në Prishtinë

Më: 4 dhjetor 2023 Në ora: 18:41
Foto nga vendi i ngjarjes

Policia e Kosovës po vazhdon bastisjen në argjendarinë “Baraku” në Prishtinë.

Edhe ditë më parë ka bastisur këtë argjendari, e cila pas arrestimit të pronarit është mbyllur.

Bilanci i aksionit i të policisë i disa ditëve më parë që ndërlidhet me grabitjen e armatosur në një argjendari në Suharekë është i vrarë dhe shtatë të arrestuar.

Image
Foto nga vendi i ngjarjes

Në këtë aksion gjatë shkëmbimit të zjarrit mbeti i plagosur një polic.

Policia është në kërkim edhe të një personi tjetër, i përfshirë në këtë rast.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat