Në Ditën e Presidentit, Vjosa Osmani merr urimin më të mirë nga bashkëshorti, pranë bustit të Presidentit Rugova

Aktuale

Në Ditën e Presidentit, Vjosa Osmani merr urimin më të mirë nga bashkëshorti, pranë bustit të Presidentit Rugova

Nga: H.O. Më: 24 maj 2024 Në ora: 17:54
Vjosa Osmani me familje

Prindon Sadriu, bashkëshorti i Presidentjes Vjosa Osmani, ka uruar bashkëshorten e tij në Ditën e Presidentit. Ai shkruan në Facebook se, ndjehet plotë krenari dhe gëzim që të mbështesë bashkëshorten e tij në detyrën e Presidentes.

Sadriu shkruan se është një ditë reflektimi dhe mirënjohje për udhëtimin e saj të jashtëzakonshëm.

Postimi i plotë:

Të dashur miq,

Ndërsa festojmë Ditën e Presidentes, jam i mbushur me krenari dhe gëzim të pamasë. Është një nder i jashtëzakonsh që të mbështes Vjosën në përmbushjen e detyrës së lartë të Kreut të Shtetit. Përkushtimi, vizioni dhe angazhimi i saj i palëkundur për ta bërë kombin tonë krenar janë vërtet frymëzues. Mbështetja e madhe popullore që ajo ka marrë flet shumë për lidershipin e saj të jashtëzakonshëm dhe ndikimin e veçantë që ajo ka në vendin tonë.

Sot prandaj, është një ditë reflektimi dhe mirënjohjeje për udhëtimin e saj të jashtëzakonshëm duke e bërë çdo moment të vlefshëm për përmirësimin e imazhit të kombit dhe shtetit tonë të dashur.

Urime Dita e Presidentes!

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat