Ishte një ditë e gjatë por e paharrueshme

Alpinizem

Ishte një ditë e gjatë por e paharrueshme

Më: 15 shtator 2019 Në ora: 16:47
Ishte një ditë e gjatë por e paharrueshme

Ishte një ditë e gjatë por e paharrueshme. Në ecje organizuar nga Hikingnjeri morën pjesë një numër i madh i bjeshkatarëve, prej të cilëve shumica dërmuese fillestarë.

"Në cak u takuam edhe me disa bjeshkatarë tjerë, të cilët ishin ngjitur në maje nga ana tjetër (maqedone). Ecjen e filluam nga fshati Radomirë në Shqipëri.

Të gjithë pjesëmarrësit u ngjiten dhe zbritën shëndosh e mirë", shkruan në faqen e Kosova Hiking Trips.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat