“Rambo”, kryeministri bullgar Borisov dhe Stallone masin forcat - Bota Sot
“Rambo”, kryeministri bullgar Borisov dhe Stallone masin forcat

Art

“Rambo”, kryeministri bullgar Borisov dhe Stallone masin forcat

Më: 5 qershor 2019 Në ora: 17:58
Kryeministri bullgar Borisov dhe Stallone

Me rastin e filmimit të  “Rambo 5”, respektivisht “Rambo: Last Blood” , kryeministri bullgar Bojko Borisov u takua me aktorin e Hollivudit, Sylvester Stallone. Në takimin Borisov dhe Stallone  rrëzuan duart.

Takimi u zhvillua në qeverinë bullgare ndërsa Borisov falënderoi Stallonen për fjalët e bukura që aktori i Hollivudit i thotë vazhdimisht për Bullgarinë.

Borisov është një nga njerëzit e parë që pati rastin të shikon pjesë nga filmi i ri, i cili është filmuar edhe në Bullgari.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...