Ymeri përfundoi i 12-ti

Atletika

Ymeri përfundoi i 12-ti

Më: 14 gusht 2022 Në ora: 14:21
Ymeri përfundoi i 12-ti

Albion Ymeri me gjithë orvatjet e tij nuk arriti të futet në top 10-sh në Kampionatin Evropian.

Ai bëri të gjitha përpjekjet megjithatë rezultati nuk është i keq.

“Triatleti ynë  Albion Ymeri përfundoj garën i 12-ti me rezultat 1:04:00 në Kampionatin Europian të Triathlonit. 

Në këtë garë morën pjesë 37 garues”, njofton Federata e Triathlonit e Kosovës.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat