Basketbollistja e njohur nuk përmbahet, i çmend...

Basketboll

Basketbollistja e njohur nuk përmbahet, i çmend...

Më: 13 janar 2021 Në ora: 12:51
Basketbollistja e njohur nuk përmbahet, i çmend...

Basketbollistja e njohur nuk përmbahet, tërbon 2.3 milionë fansat në “Instagram” me fotot “hot”!

Basketbollistja dhe modelja e njohur italiane, Valentina Vinjali, e ka nisur vitin 2021 ashtu siç e mbylli 2020-ën, me postimin e fotove “hot” në rrjetet sociale, ku numëron 2.3 milionë ndjekës.

Ajo ka publikuar një foto nga një shërbim fotografik të bërë së fundi ku, e veshur me bikini, tregon format seksi.

Image

Fotoja ka mahnitur fansat e basketbollistes. Duket se festat e fundvitit nuk e kanë rritur aspak në peshë basketbollisten italiane.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat