Çmenduri për çka shtyhet ndeshja e basketbollit në Kosovë

Basketboll

Çmenduri për çka shtyhet ndeshja e basketbollit në Kosovë

Nga: K.G. Më: 25 shkurt 2021 Në ora: 17:28
Çmenduri për çka shtyhet ndeshja e basketbollit në Kosovë

Ndeshja mes Ponte Prizrenit dhe Bashkimi nga Prizreni është shtyrë.

Nuk ishte shkaktar as virusi korona as vërshimet apo ndonjë rast tjetër specifik, por arsyeja e të drejtës së transmetimit të ndeshjes. Kjo është çmenduri, ndodhë vetëm në Kosovë.

“Shtyhet ndeshja! Për shkak të disa problemeve për të drejtat mediale ndeshja e parapare mes dy skuadrave të Prizrenit nuk është zhvilluar.

Ndeshja zhvillohet të martën nga ora 17:00 sipas të gjitha gjasave. Ju faleminderit!”, njofton KB Ponte Prizreni.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat