Irma në Prizren, Bashkimi edhe më i fortë 

Basketboll

Irma në Prizren, Bashkimi edhe më i fortë 

Nga: K.G. Më: 2 mars 2021 Në ora: 17:02
Irma në Prizren, Bashkimi edhe më i fortë 

Basketbollistja Irma Konjusha lë kryeqytetin për Prizren. Konjusha është ndër basketbollistet më të mira në Kosovë, i bashkohet klubi Bashkimi.  

“Njëra prej lojtareve më të mira vitet e fundit, që ka fituar gjithçka në Kosovë dhe ka luajtur në EuroCup, Irma Konjusha i bashkohet ekipit tonë në rrugëtimin e këtij sezoni.

Me Irmën në ekip, synimet tona të mëdha vetëm konfirmohen e forcohen edhe më shumë.

Irma, mirësevjen te Bashkimi dhe i bashkohesh familjes portokall e zi!”, njofton KB Bashkimi.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat