Dalin pamjet e rënda të rrahjes masive në Prizren

Basketboll

Dalin pamjet e rënda të rrahjes masive në Prizren

Nga: K.G. Më: 4 maj 2021 Në ora: 19:27
Dalin pamjet e rënda të rrahjes masive në Prizren

Turpi i madh ndodhi sot në palestrën e sportit në Prizren! Basketbollistët e Ponte Prizrenit dhe të Pejës, rrihen mes vete, duke i qitur hije të keqe kësaj loje në vendin tonë. 

Ndeshja u ndërpre, kur rezultati ishte 48:49 për Pejën në 20 minutat e parë.

Pjesa e dytë nuk vazhdoi, sepse siç shihet edhe në video nuk kishte kuptim asgjë më. Ky ishte turp i madh se çfarë ngjau sot.

Pritet të dënohen akterët e kësaj ngjarje të shëmtuar nga organet kompetente të FBK-së.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat