Thaçi: Dy gëzime në një ditë 

Basketboll

Thaçi: Dy gëzime në një ditë 

Nga: K.G. Më: 15 qershor 2021 Në ora: 22:16
Thaçi: Dy gëzime në një ditë 

Ish basketbollisti i mirënjohur, Muhamed Thaçi, trajner i Dinamos nga Tbilisi i Gjeorgjisë, shkruan në profilin e tij në facebook, se sot ka dy gëzime.  
Thaçi është nga Maqedonia e Veriut por me punën si trajner ka bërë senzacion në Gjeorgji, duke u shpallë edhe trajneri më i mirë.   

“Dy gëzime në një ditë matura yte dhe ftesa për reprezentacion! 

Të dua, s’kam nevojë për fjalë tjera! 

O Zot të falënderoj!”, ka shkruar Thaçi.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat