Kosova gati për Irlandën

Basketboll

Kosova gati për Irlandën

Më: 24 korrik 2021 Në ora: 11:37
Kosova gati për Irlandën

Kosova A sot zhvillon ndeshjen gjysmëfinale në kuadër të Kampionatit Evropian për Shtete të Vogla.

Vashat e Kosovës nga ora 16:00 përballen me Irlandën

Kjo është hera e parë që Kosova A femrat luan në arenën ndërkombëtare. 

Vashat tona janë të mobilizuara dhe kërkojnë më të mirën në këtë sfidë.

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat