Dalin në ankand të brendshmet e përdorura të Michael Jordan

Basketboll

Dalin në ankand të brendshmet e përdorura të Michael Jordan

Më: 3 shtator 2021 Në ora: 07:59
Michael Jordan

Një uebfaqe e kujtimeve sportive njoftoi se një palë të brendshme të Michael Jordan me shenja të “përdorimit të caktuar” do të dalin në ankand me një ofertë fillestare prej 500 dollarësh.

Nga Website Lelands thanë se të brendshmet më parë i përkisnin lojtarit legjendar të Chicago Bulls dhe po shiten nga një anëtar i familjes së John Michael Wozniak, ish-rojtari i Jordanisë.

Faqja e internetit tha se “artikulli i pazakontë” tregon shenja të “përdorimit të caktuar” dhe ka “disa fije të lirshme të dukshme në qepje”.

Po ashtu u deklarua se të brendshmet ishin një nga disa artikuj që i janë dhuruar Wozniak nga Jordania. Ai gjithashtu mori kostume, kravata, rripa dhe xhaketa të veshura më parë nga i madhi i basketbollit.

Oferta mbyllet më 25 shtator.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat