Kjo ndeshje do të jetë e paharruar...

Basketboll

Kjo ndeshje do të jetë e paharruar...

Më: 1 dhjetor 2021 Në ora: 12:49
Kjo ndeshje do të jetë e paharruar...

Mbrëmë në NBA është zhvilluar derbi i dy prej skuadrave më të forta, Golden Stejt dhe Feniks Sans.

Kjo ndeshje do të jetë e paharruar në karrierën e favoritit për “MVP” sivjet në NBA, Stefon Keri. Ylli i Golden Stejtit, ka regjistruar natën më të hidhur në karrierë vet duke dështuar totalisht në çdo aspekt.

Basletbollisti i Golden Stejtit e përfundoi ndeshjen me 12 pikë dhe dhjetëra dështime. Kerri realizoi vetëm katër herë nga 21 tentime, ndërsa ka realizuar tre herë nga 14 tentimet për 3 pikë.

Saktësisa e Kerit ishte vetëm 19%, gjë që s’i kishte ndodhur kurrë më parë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat