Përleshje edhe në Mitrovicë nga tifozët

Basketboll

Përleshje edhe në Mitrovicë nga tifozët

Më: 8 maj 2022 Në ora: 21:04
Përleshje edhe në Mitrovicë nga tifozët

Përleshje pati dhe në Mitrovicë nga tifozët!

Peja ka humbur ndeshjen e parë gjysmë-finale në Mitrovicë, Minatorët mposhtën Shqiponjat me dramë në fund të ndeshjes.

Dy tifozeritë ishin prezente në këtë takim, ndërsa një episod i çuditshëm ka ndodhur në tifozerinë pejane, duke pasur një mosmarrëveshje në mes tyre.

Trepça në fund arriti fitore me rezultat 78-65, pas një performance të shkëlqyer nga minuta e parë e deri në fund të ndeshjes.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat