Ish yllit të NBA i vjedhin 100 mijë dollarë

Basketboll

Ish yllit të NBA i vjedhin 100 mijë dollarë

Më: 23 qershor 2022 Në ora: 17:33
Ish yllit të NBA i vjedhin 100 mijë dollarë

Ish yllit të NBA i vjedhin 100 mijë dollarë!

Jo vetëm futbollistët e pësojnë prej hajdutëve. Tashmë e ka pësuar yllii NBA, ish-basketbollisti Vince Carter.

Hajdutët i janë futur në shtëpinë e tij në Atlanta dhe i kanë vjedhur 100 mijë dollarë, sikurse bëjnë me dije mediat në SHBA.

Carter i mbante paratë në një dollap dhe policia ka gjetur gjurmë gishtash të personit të dyshuar që vodhi paratë..

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat