Trepça zyrtarizon Kastratin

Basketboll

Trepça zyrtarizon Kastratin

Më: 23 qershor 2022 Në ora: 23:25
Trepça zyrtarizon Kastratin

Pas largimin nga KB Golden Eagle Ylli, Erjon Kastrati është zyrtarizuar si lojtar i KB Trepçës

Kastrati e lajmëroi largimin në faqen e tij personale në Facebook, ku ishte përshëndetur me Yllin.

Pas dy orëve me anë të një postimi që e ka bërë në Facebook, ai është zyrtarizuar si basketbollist i KB Trepçës.

“Mirësevjen në qytetin e Basketbollit Erjon! Erjon Kastrati i bashkohet projektit tonë, për 3 vitet e ardhshme!", njofton KB Trepça..

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat