Trepça nuk ndalet me përforcime 

Basketboll

Trepça nuk ndalet me përforcime 

Nga: K. G. Më: 25 qershor 2022 Në ora: 22:27
Trepça nuk ndalet me përforcime 

Nënkampioni i Kosovës, Trepça  e Mitrovicës, nuk ndalet me përforcime për edicionin e ri në elitën e basketbollit të Kosovës.

Mitrovicasit përforcohen me basketbollistin Jahsim Floyd.

“Ardhja e parë e huaj për edicionin garues 2022/23 Jahsim Floyd”, njofton KB Trepça.

Basketbollisti së fundi ka luajtur për ekipin e St. Thomas në ligën NAIA në SHBA, me një mesatare prej 9 pikësh.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat