Ylli zyrtarizon Beçiragiqin për edicionin e ri

Basketboll

Ylli zyrtarizon Beçiragiqin për edicionin e ri

Më: 28 qershor 2022 Në ora: 15:26
Adis Beçiragiq

Kampioni i Kosovës, Golden Eagle Ylli i Therandës, vazhdon me kryetrajnerin Adis Beçiragiq.

Therandasin konfirmojnë vazhdimin e kontratës me trajnerin, ekip që synon të paraqitet sa më mirë në garat evropiane. 

“Fillojmë me prezantimin e ekipit për Champions, dhe natyrisht fillojmë nga timonieret e këtij ekipi!

El Profesor Adis Beçiragiq”, njofton KB Golden Eagle Ylli.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat