Bunjaku kthehet tek Golden Eagle Ylli!

Basketboll

Bunjaku kthehet tek Golden Eagle Ylli!

Më: 1 korrik 2022 Në ora: 14:36
Bunjaku

Bunjaku kthehet tek Golden Eagle Ylli!

Valon Bunjaku është rikthyer tek ekipi kampion aktual i Kosovës, Golden Eagle Ylli, ku ka luajtur më parë.

Kjo pas një sezoni të kaluar në ekipin e vendlindjes së tij.

Ky është edhe transferimi i parë që bërë ekipi suharekas, përkundër që ka vazhduar kontratat me kapitenin Gëzim Morina, Ardit Pepajn e Drilon Shalën.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat