Koljeviq - rikthehet në Ponte Prizreni

Basketboll

Koljeviq - rikthehet në Ponte Prizreni

Më: 6 korrik 2022 Në ora: 14:09
Koljeviq - rikthehet në Ponte Prizreni

Ponte Prizreni vazhdon me përforcime për edicionin e ri në elitën e basketbollit të Kosovës. 

Prizrenasit prezantojnë basketbollistin Ivan Koljeviq.

"Ivan Koljeviq - rikthehet në Ponte Prizreni.

Pas prezantimit të Ismailit, Zenelajt në ekip tani rradha është për prezantimin e lojtarit të parë të huaj, ku Ivan Koljeviq do rikthehet në skuadrën ne të cilën fitoi Superkupën.

Ivan Koljeviq pa dyshim që është njëri ndër organizatorët më të mirë në Superligën e Kosovës.

Nuk do ndalemi me kaq, në ditët në vazhdim do të prezantojmë edhe përforcimet tjera”, njofton KB Ponte Prizreni.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat