Përforcimi i fundit për Vëllaznimin, është qendra amerikane

Basketboll

Përforcimi i fundit për Vëllaznimin, është qendra amerikane

Më: 28 korrik 2022 Në ora: 18:19
Will Brown

Vëllaznimi i Gjakovës përforcohet për edicionin e ri në eiitën e basketbollit të Kosovës.

Vëllaznimi vazhdon me prezantimin e basketbollistëve të huaj.

Përforcimi i fundit është qendra amerikane, Will Brown.

Sa është i qëlluar ky transfer për klubin nga Gjakova, mbetet të shihet.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat