Ylli vazhdon bashkëpunimin me Chris Harrisin

Basketboll

Ylli vazhdon bashkëpunimin me Chris Harrisin

Më: 2 gusht 2022 Në ora: 19:59
Ylli vazhdon bashkëpunimin me Chris Harrisin

Skuadrat vendore të basketbollit po vazhdojnë të përgatiten para fillimit të edicionit të ri. 

Golden Eagle Ylli ka konfirmuar se ka vazhduar kontratën me basketbollistin Chris Harris JR.

Lajmi u konfirmua nga vet klubi përmes një postimi në faqen zyrtare.

Njoftimi i plotë nga Golden Eagle Ylli:

Të dashur tifozë, kemi kënaqësinë të ju njoftojmë se kemi vazhduar kontratën me lojtarin e ekipit kampion Chris Harris JR, i cili do të jetë me ne në misionin e mbrojtjes të titujve.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat